Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

08.2019 Vysoce efektivní a nenáročný na místo

Vysoce efektivní a nenáročný na místo Další vysoce efektivní komfortní přístroj WS 300 Flat nyní doplňuje rodinu produktů WS od firmy MAICO. Přístroj byl vyvinut speciálně pro výkonné větrání a odvětrání rodinných domů příp. dvojdomků, může se ale také použít v kancelářských a ordinačních prostorách a výborně se hodí pro montáž nenáročnou na místo. Sedm přesně zpracovaných NOVAplex® tvarových dílů s částečně velmi komplexní geometrií pojme všechny stavebnicové díly, které se postarají o kompaktní konstrukci. Ta při montáži zajistí flexibilitu. Dnes se mnoho domů staví bez sklepa a k dispozici je často jen technická místnost s omezenou nabídkou prostoru. Díky ploché konstrukci WS 300 Flat zůstane dostatek místa pro ostatní systémy domácí techniky. Montáž je možné provádět ve všech polohách: se zavěšením na stropě nebo v šikminách podkroví. Další plus: výměník tepla nepotřebuje odtok kondenzátu, což rovněž podstatně usnadňuje výběr stanoviště.

Více

08.2019 Okenní špaletové prvky pro vzhled fasády bez ventilačních mřížek

Okenní špaletové prvky pro vzhled fasády bez ventilačních mřížek Špaletové prvky zajišťují u oken přesně padnoucí montáž, optimalizovanou výměnu vzduchu a tepelnou izolaci – výhodu v každé roční době.Aby nebyl ovlivněn vzhled fasády, je vzduch veden pláštěm špaletového prvku a bokem k oknu. Špaletový prvek je vhodný jak pro levý tak i pravý doraz, vždy podle přání investora, zadání architekta nebo situace na stavbě. Přesměrováním vzduchu a současně optimální výběr materiálu tím mimoto dosahují vyšších zvukově izolačních hodnot než řešení s venkovní mřížkou. Vynikající tepelně-izolační hodnoty zabraňují tepelným mostům.

Více

08.2019 Lepší vzhled a zvýšena funkčnost zušlechtění povrchu

Lepší vzhled a zvýšena funkčnost zušlechtění povrchu Výlisky z pěnového materiálu EPP se skládají z velkého počtu granulátových zrn uzavřených perel, které jsou spolu spojené pomocí vodní páry v takzvané kavitě pěnicího nástroje. Pro povrchu EPP dílů je typická částečně pórovitá struktura s viditelným tvarem perel a otiskem parních trysek. Jestliže tento povrch neodpovídá požadavkům zákazníka, existuje možnost dosáhnout potřebné kvality povrchu pomocí textury. Texturování hliníkových povrchů nebo použití porézních kavitačních materiálů představuje v podstatě vyleptání struktur do povrchu kavity. Při tom se definovaná textura laserem vyřeže do povrchu kavity v nástroji a ta se při napěňování na dílu otiskne.

Více
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.