Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

02.2021 Lentus

LENTUS – nejvýkonnější model kluzáku ELAPOR všech dob Sotva stihla společnost Multiplex představit na trhu nový model letadla a už byl během několika málo hodin vyprodaný. Fanoušci jsou z modelu LENTUS nadšení. O jeho vzhledu, výkonu a letových schopnostech se na fórech zaměřených na tuto tématiku hojně diskutuje. Společnost MULTIPLEX se v oblasti modelů soustředí již více než 10 let na hotové modely vyráběné z materiálu ELAPOR®. High-tech částicová pěna je zvláště vhodná pro výrobu modelů, které se napěňují do forem. Společnost RUCH NOVAPLAST vyrábí všechny pěnové díly a přebírá kompletní sestavení RR verze nejvýkonnějšího modelu kluzáku z ELAPORu všech dob.

Více

02.2021 Vysoce výkonná čistička vzduchu

Vysoce výkonná čistička vzduchu s krytu z EPP Kvalita vzduchu hraje především v současné době velmi důležitou roli v koncepcích hygieny, které vyžadují veřejné instituce. Čističky vzduchu značky IDEAL s vysoce účinnými filtry jsou schopny odstraňovat aerosoly, které mohou obsahovat patogeny, ze vzduchu v místnosti a výrazně snížit jejich koncentraci.V profesionálních vysoce výkonných čističkách vzduchu IDEAL od našeho zákazníka Krug & Priester jsou použity velmi kvalitní materiály a komponenty se známou kvalitou „Made in Germany“. A to včetně krytu z EPP od společnosti RUCH NOVAPLAST. Efektivní čističky vzduchu IDEAL fungují díky dokonalé souhře mnoha komponentů, mezi které patří filtrační technologie, ventilátory a detektory. Všechny tyto komponenty jsou umístěny v našem krytu z expandovaného polypropylenu, kde jsou bezpečně a pevně drženy v lisovaných dílech z EPP.

Více

02.2021 Redukce úniků

Redukce úniků v klimatizačních systémech Od klimatizačních systémů je neustále požadováno udržovat vzduchotěsnost na velmi vysoké úrovni. Nedostatečná vzduchotěsnost způsobuje netěsnosti, které vedou ke ztrátě účinnosti celého systému. Netěsnosti se mohou vyskytovat na různých místech: při rekuperaci tepla v krytu nebo v síti potrubí. Pokud jsou rozměry krytu obzvláště velké, je třeba věnovat zvláštní pozornost stabilitě. V případě uzavřených krytů to lze obvykle realizovat bez problémů. Jeden z našich zákazníků z odvětví domovní techniky požadoval, aby bylo víko krytu odnímatelné a vnitřek krytu tak snáze přístupnější.

Více