Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

12.2018 Autonomně létající drony typu samokřídlo z ELAPORu®

Autonomně létající drony typu samokřídlo z ELAPORu® Od tohoto roku je trhu dron XENO FX. Pěnové modely jsou vyráběny ve společnosti RUCH NOVAPLAST, jako materiál je používán ELAPOR®.

Více

12.2018 Vodoměrná šachta s izolačním víkem a soklem z expandovaného polypropylenu

Vodoměrná šachta s izolačním víkem a soklem z expandovaného polypropylenu Již více než 40 let konstruuje a prodává náš zákazník vodoměrné šachty. Při vývoji 4. generace se poradil s RUCH NOVAPLAST a vytvořil inovativní, uživatelky příjemnou vodoměrnou šachtu.Hned pod víkem šachty se nachází vodotěsné izolační víko z expandovaného polypropylenu. Izolační víko zajišťuje, aby se teplota v šachtě po celý rok nacházela nad bodem mrazu. Velmi praktická pro manipulaci je zapracovaná rukojeť pro pohodlné otevření šachty a vlisované bezpečnostní pokyny. Přesně uprostřed spodní strany víka je zapěněný prvek NOVAFeed&Fix®, aby za něj bylo možno upevnit zařízení pro zvednutí vodoměru.

Více

12.2018 Výkonová elektronika poprvé obklopena nehořlavým pěnovým materiálem

Výkonová elektronika poprvé obklopena nehořlavým pěnovým materiálem Všude, kde protéká proud elektrickým vedením, vzniká teplo. Ve vysoce výkonové elektronice jsou proto na všechny materiály kladeny velmi vysoké požadavky na ochranu před požárem. RUCH NOVAPLAST pracuje již několik měsíců s nehořlavým pěnovým materiálem a úspěšně s ním obklopil plně funkční podložku tištěného obvodu.

Více
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.