Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

04.2019 Fasádní prvek z EPP s výrazně vyšší zvukovou izolací

Fasádní prvek z EPP s výrazně vyšší zvukovou izolací Stavebaři si přejí hladkou fásadu přerušovanou pouze okny.  Pro splnění tohoto přání vsadil výrobce při optimalizaci patentovaného LUNOtherm-S fasádního prvku na EPP tvarovky od společnosti RUCH NOVAPLAST.

Více

04.2019 SCHUBERTH R2 CARBON: první karbonová přilba s kompletně integrovaným komunikačním systémem

SCHUBERTH R2 CARBON: první karbonová přilba s kompletně integrovaným komunikačním systémem SCHUBERTH R2 CARBON je první karbonovou přilbou s integrovaným komunikačním systémem. Kolem dokola chráněná 100% karbonovou vnější skořepinou a několikadílně strukturovanou vnitřní skořepinou.

Více

04.2019 EPP šasi pro účinné chlazení serveru s jednoduchou údržbou

EPP šasi pro účinné chlazení serveru s jednoduchou údržbou Liquid Cooling Packages (LCP) zajišťují, aby se servery ve svých skříních nepřehřívaly. Pro optimalizaci vedení vzduchu těchto serverových klimatizačních zařízení a pro zlepšení jednoduché montáže a údržby se firma Rittal rozhodla pro EPP šasi od společnosti RUCH NOVAPLAST.

Více
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.