Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

07.2018 Téměř neviditelné, pro přísun čerstvého vzduchu, snadná montáž: špaletové kanály z EPP

Téměř neviditelné, pro přísun čerstvého vzduchu, snadná montáž: špaletové kanály z EPP Špaletové kanály zajišťují přísun čerstvého vzduchu tím, že nasávají vzduch uvnitř okenní špalety. Tyto kanály mohou být při velmi snadné montáži zcela flexibilně přizpůsobeny podmínkám dané stavby a mohou být kombinovány s řadou ventilačních zařízení. Jsou vhodné pro novostavby a rekonstrukce s integrací nebo bez integrace do systému tepelné izolace.

Více

07.2018 Přepravky z EPP putuje mezi výrobcem a dodavatelem

Přepravky z EPP putuje mezi výrobcem a dodavatelem Přepravky z EPP představují perfektní systém pro opakované použití. Renomovaná firma v oblasti automatizační techniky vsadila při přepravě hotových výrobků k externímu dodavateli na přepravky z EPP od firmy RUCH NOVOPLAST.

Více

07.2018 Model letadla FUNRAY získává ocenění FMT-Adler

Model letadla FUNRAY získává ocenění FMT-Adler Čtenáři předního odborného časopisu pro letecké modelářství FTM udělili modelu MULTIPLEX FUNRAY ocenění  FTM-Adler v kategorie „Foamie“. Model FUNRAY nadchne při dynamickém plachtění a přesvědčí neuvěřitelnou rychlostí a přesností. Tento výkon umožňuje jeho moderní hybridní konstrukce ve spojení s uhlíkovými vlákny, ocelí, hliníkem, plastem a speciální konstrukční pěnou ELAPOR®.

Více
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.