Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

06.2019 Rozhraní u větracích zařízeních

Rozhraní u větracích zařízeních U větracích zařízení hraje důležitou roli těsnost. Rozhraní a rozvody přitom pro vývojáře a konstruktéry představují mimořádnou výzvu. U ventilační jednotky versoVAIR, kterou je možné volitelně přidat, dodala společnost RUCH NOVAPLAST odpovídající řešení.

Více

06.2019 Materiál budoucnosti pro chladicí zařízení

Materiál budoucnosti pro chladicí zařízení Díky svým izolačním vlastnostem se EPP u tepelných zařízení stal již dnes standardně používaným materiálem. Ve společnosti RUCH NOVAPLAST však vědí, že pěnový plast toho dokáže mnohem více a jeho potenciál vidí i v chladicích zařízeních. Dosud se rozvody pro přenos chladu omotávaly měkkými pěnami, což byl velmi náročný proces z časového i finančního hlediska. Společnost RUCH NOVAPLAST vyvinula inovátorský izolační koncept s použitím EPP, který se snadno montuje i demontuje a nevyžaduje náročnou údržbu.

Více

06.2019 Přepravní boxy s úchyty pro různé plechy

Přepravní boxy s úchyty pro různé plechy Přepravní boxy z EPP od společnosti RUCH NOVAPLAST představují dokonalý systém vratných obalů pro přepravu vysoce choulostivých konstrukčních dílů. I ve strojírenských podnicích se tyto obaly používají k přepravě plechů s napěněným silikonovým těsněním.

Více
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.