Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

06.2020 EPP podvozek s know-how

V tomto podvozku z EPP se opět ukrývá celá řada know-how Ventilační zařízení jsou komplexní systémy. Řešení krytů od společnosti RUCH NOVAPLAST uvnitř zajišťují přehlednost a strukturu. V rámci projektu s lídrem na francouzském trhu ventilačních systémů přišlo mnoho dalších požadavků, které vyžadovaly komplexní know-how společnosti RUCH NOVAPLAST.Výzvou v tomto projektu byl především komplexní vnitřek krytu v kombinaci s vysokými nároky na těsnost a schopnost izolace.

Více

06.2020 Inovační sledge na běžky

Inovační projekt sledge na běžky Sledge na běžky jsou sportovním náčiním, které lidem s tělesným postižením umožňují vykonávat sporty jako běžecké lyžování a biatlon. Sportovní náčiní se skládá z rámu sledge (saní), bočních opěrek, sedáku a pěny sedáku. V rámci vývojového projektu zhotovila společnost Rosswag Engineering, tým Snowstorm a RUCH NOVAPLAST sledge vytvořený individuálně pro jednu z atletek dorostu. Cílem bylo optimalizovat hmotnost celé konstrukce na méně než 3 kilogramy, aby byla mezinárodně konkurenceschopná. 

Více

06.2020 Zabezpečení zásobování

Zabezpečení zásobování prostřednictvím obalů Aby produkty dlouho vydržely a bylo možné je přepravovat, aniž by došlo k jejich poškození a zároveň je hygienicky skladovat, jsou zapotřebí plastové obaly. Ty však v posledních měsících vyvolávaly jisté kontroverze. „Bez plastů“ – to byl jeden z často slýchaných požadavků. V dobách Covid-19 musí čelit novým výzvám i plastikářský průmysl.  Následující zpráva vychází z komentáře IK – Industrievereinigung Kunststoffverpackungen e.V. (průmyslový svaz plastových obalů), který poskytuje informace o tom, jak plastové obaly v současné situaci přispívají k zabezpečení zásobování.

Více
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.