Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

02.2020 NOVAFeed&Fix M6

Stále se rozrůstající široký výběr upevňovacích prvků Před pár měsíci jsme představili náš už tak široký výběr upevňovacích prvků. A už tehdy jsme oznámili další krok – M6. Ten je nyní dostupný! Série NOVAFeed&Fix® od společnosti RUCH NOVAPLAST označuje standardizované průchodky (to feed) a upevňovací prvky (to fix), které vznikají kombinací normalizovaných dílů PVSG® a lehkých kompozitních dílů. To umožňuje těsné a tlakuvzdorné kabelové průchodky s odlehčením tahu a ochranou proti zalomení, upevnění senzorů, hadicové připojení, jakož i aktivní odvětrávání nebo odvodnění přímo v EPP chassis.

Více

02.2020 Opakovaně použitelný systém

Opakovaně použitelný systém pro dvě různé varianty komponentů Chromové komponenty a komponenty s vysokým leskem, zejména pro vozidla střední a vyšší kategorie, musí být v místě, kde jsou nainstalovány, v naprosto perfektním stavu. Bezpečná doprava má přitom zásadní význam. Přepravní boxy z EPP, které jako opakovaně použitelný systém bodují v optimální ochraně komponentů i v ekologické rovnováze, zajišťují jak vnitropodnikovou přepravu a skladování, tak i dodání konečnému zákazníkovi. Díky své robustnosti a dlouhověkosti pendlují mezi jednotlivými pracovišti roky.

Více

02.2020 Recyklace znamená ochrana klimatu!

Recyklace znamená ochrana klimatu! Jak v prosinci 2019 IK Industrievereinigung Kunststoffverpackungen oznámilo, RAL Gütegemeinschaft Wertstoffkette PET-Getränkeverpackungen eV (poz. dále jen RAL Rüttergemeinschaft) se poprvé představilo ve dnech od 17. do 26. ledna 2020 v hale 3.2 berlínského výstaviště na Internationalen Grünen Woche (IGW) v rámci společného stánku Bundesvereinigung der Deutschen Ernährungsindustrie (BVE) a Lebensmittelverbandes Deutschland. RAL Gütegemeinschaft požaduje další vývoj nápojových PET lahvíz ekologického hlediska. Cílem je uzavřít recyklační cykly a zvýšitpodíl recyklace PET lahví. Členové RAL Gütegemeinschaft tím významně přispívají k ochraně klimatu a nabízejí ekologickou alternativu bez zanedbávání bezpečnosti spotřebitele.

Více
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.