Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

12.2019 Velká rozmanitost upevňovacích prvků

Velká rozmanitost upevňovacích prvků Funkcionalizované EPP chassis patří mezi hlavní kompetence společnosti RUCH NOVAPLAST. Především díky velkému výběru různých upevňovacích prvků je kryt funkční pro každý speciální případ použití. V závislosti na vlastnostech krytu a na požadavcích na přístroj mohou být závitové vložky vtlačeny nebo nalepeny do vylisovaných slepých otvorů. Je rovněž možné do částicové pěny přidat třecí hmoždinku a dosáhnout tak vyšších extrakčních hodnot. Při výběru správného upevňovacího prvku hrají klíčovou roli tloušťky stěn, vzdálenosti od okraje a hustota výlisku.

Více

12.2019 Ochrana našeho těla

Ochrana našeho těla Chrániče jsou v současné době hojně k vidění, neboť jsou k dispozici pro celou řadu aktivit. Existují pro nejrůznější oblasti těla a jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů – nyní také z částicové pěny. Chrániče zad poskytují ochranu lidské páteře například při lyžování, jízdě na horských kolech, jízdě na motorce nebo při jízdě na koni.Společnost RUCH NOVAPLAST spolu s předním výrobcem tohoto odvětví zahájil projekt nového chrániče zad. Po velmi intenzivní vývojové fázi s mnoha testy a fázemi návrhů lze výsledek bezpochyby vidět: Špičkový chránič zad vyrobený z vybraného polypropylenu splňuje vysoké požadavky na výkon s ohledem na provedení nárazu podle normy pro chrániče zad EN 1621-2:2014.

Více

12.2019 Povrchově zušlechtěný výlisek zařízení pro změkčování vody

Povrchově zušlechtěný výlisek zařízení pro změkčování vody Výlisky z expandovaného polypropylenu se používají u stále více typů zařízení. Nyní také v zařízení pro změkčování pitné a užitkové vody. Lisovaná přihrádka z EPP o hustotě 45 g/l pojme v horní části zařízení jednotlivé komponenty, příslušenství i návod k obsluze. Díky zvolení nízké objemové hmotnosti částicové pěny je přihrádka extrémně lehká a měkká na dotek. Zároveň byla lisovaná část vybavena dvěma různými povrchovými texturami, které kromě příjemného pocitu na dotek zajišťují i dokonalý vzhled.

Více
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.