Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

Komfortní větrání s novou EPP konstrukcí: nová kompaktnost, nová flexibilita

Komfortní větrání s novou EPP konstrukcí: nová kompaktnost, nová flexibilita Řízené větrání obytných prostor činí život příjemnějším a spoří náklady na vytápění. Nová generace komfortního větrání s konstrukcí z expandovaného polypropylenu (EPP) zjednodušuje nyní práci také projektantům a instalatérům.

Více

Prvek z EPP do ostění: Fasáda zůstává téměř nedotčena

Prvek z EPP do ostění: Fasáda zůstává téměř nedotčena Ventilační systémy pro jednotlivé místnosti v obytných prostorách se instalují do obvodových stěn jak pro prostory s přívodem vzduchu, tak i pro prostory s odvodem vzduchu. Na vnější fasádě je pro každou místnost zapotřebí kryt pro výměnu vzduchu. S flexibilním systémem z EPP pro ostění, který je vyráběn ve společnosti RUCH NOVAPLAST, zůstane nyní fasáda téměř bez dodatečných detailů.

Více

EPP v mobilním respiračním přístroji

EPP v mobilním respiračním přístroji V případě vysoce moderního respiračního přístroje, v kterém se snoubí modularita, jednoduchá obsluha a mobilita, se jako optimální řešení pro uchycení součástí osvědčuje konstrukce z expandovaného polypropylenu (EPP).

Více
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.