Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

09.2016 LEHKÁ VÁHA PLNÁ SÍLY DÍKY EPP

LEHKÁ VÁHA PLNÁ SÍLY DÍKY EPP Přístroj na svorníkové svařování Visar 650 je maximálně výkonný, extrémně robustní a se svými necelými 18 kilogramy špička v lehké váze. K tomu velmi přispívá šasí z EPP ve vnitřní části přístroje.

Více

09.2016 Z INOVATIVNÍCH POVRCHOVÝCH STRUKTUR JSOU NADŠENÍ PRODUKTOVÍ DESIGNÉŘI

Z INOVATIVNÍCH POVRCHOVÝCH STRUKTUR JSOU NADŠENÍ PRODUKTOVÍ DESIGNÉŘI Důvod k údivu mají nyní ti, kteří dosud nebyli přesvědčeni o povrchu lisovaných dílů z EPP. Produktoví designéři stále více sází na tento jedinečný a flexibilní materiál, neboť inovativní povrchové struktury RUCH NOVAPLAST propůjčují EPP moderní a ušlechtilý vzhled. Stejně jako vývojáři kompaktní topné centrály ENERGY VARIO od Paradigma. Výrobce ekologicky důmyslných topných systémů se rozhodl pro čelní obložení z EPP s laserovou strukturou.

Více

09.2016 OPTIMÁLNÍ OCHRANA: CHROMOVÉ LIŠTY NA CESTĚ K MÍSTU STAVBY

OPTIMÁLNÍ OCHRANA: CHROMOVÉ LIŠTY NA CESTĚ K MÍSTU STAVBY Pochromované ražené tyče a ozdobné lišty, lakované clony a světelné prvky: Auta se skládají z mnoha velice citlivých komponentů. Některé ujedou na cestě mezi dodavatelem a automobilovým výrobcem tisíce kilometrů. Aby tyto vzdálenosti přestály bez úhony, musí být takto křehké zboží během přepravy optimálně chráněno.

Více