Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

01.2017 SCHUBERTH VYVINUL NOVOU KLASICKOU INTEGRÁLNÍ HELMU R2

SCHUBERTH VYVINUL NOVOU KLASICKOU INTEGRÁLNÍ HELMU R2 Řidiči motorek se po ní ptali. SCHUBERTH ji dodá. Novou integrální helmu pro většinu motorkářů.Mnoho motorkářů se rozhodlo pro takzvané naháče, Roadster a Sport-Tourer, které jsou puristické a univerzální zároveň, nejsou příliš drahé a odpovídají době. Přesně tento kalibr splňuje nová helma SCHUBERTH R2: Klasická integrální helma s moderním designem a s nezničitelnými vlastnostmi.

Více

01.2017 VODOMĚRNÁ ŠACHTA S IZOLAČNÍM VÍKEM A SOKLEM Z EXPANDOVANÉHO POLYPROPYLENU

VODOMĚRNÁ ŠACHTA S IZOLAČNÍM VÍKEM A SOKLEM Z EXPANDOVANÉHO POLYPROPYLENU Již více než 40 let konstruuje a prodává náš zákazník vodoměrné šachty. Při vývoji 4. generace se poradil s RUCH NOVAPLAST a vytvořil inovativní, uživatelky příjemnou vodoměrnou šachtu.Hned pod víkem šachty se nachází vodotěsné izolační víko z expandovaného polypropylenu. Izolační víko zajišťuje, aby se teplota v šachtě po celý rok nacházela nad bodem mrazu. Velmi praktická pro manipulaci je zapracovaná rukojeť pro pohodlné otevření šachty a vlisované bezpečnostní pokyny. Přesně uprostřed spodní strany víka je zapěněný prvek NOVAFeed&Fix®, aby za něj bylo možno upevnit zařízení pro zvednutí vodoměru.

Více

01.2017 EPP-RÁM OPTIMALIZUJE VÝKON PELTIEROVÝCH CHLADICÍCH ZAŘÍZENÍ

EPP-RÁM OPTIMALIZUJE VÝKON PELTIEROVÝCH CHLADICÍCH ZAŘÍZENÍ ELMEKO přináší na trh další generaci osvědčených a kompaktních „Peltier“ chladicích zařízení. Pod elegantními jakož i robustními kryty z ušlechtilé oceli se nachází EPP chasis firmy RUCH NOVAPLAST.

Více