Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

09.2017 Maximální zábava s modelem letadla FUNRAY

Maximální zábava s modelem letadla FUNRAY MULTIPLEX FUNRAY otevírá novou éru modelů letadel z ELAPORU®, vysoce kvalitního speciálního pěnového materiálu. Modelovou stavebnici tohoto elegantního čtyřklapkového kluzáku vyrábí, montuje, dekoruje a kompletuje firma RUCH NOVAPLAST.

Více

09.2017 Moduly čerstvé vody s EPP konstrukcí

Moduly čerstvé vody s EPP konstrukcí V Evropě je možné vycházet z toho, že je voda ve vodovodním potrubí nezávadná. Díky modulu čerstvé vody s EPP konstrukcí proudí z vodovodních kohoutků dokonce i teplá voda.  Moduly čerstvé vody slouží k pohodlné a hygienické přípravě teplé vody na principu průtokového ohřívače. V případě potřeby je voda určená ke konzumaci ohřívána pomocí výkonného deskového tepelného výměníku. Tento výměník a jiné součásti jsou uloženy v rámci EPP konstrukce tvořené jedenácti tvarovkami. Při přípravě teplé vody se uplatňují dobré izolační vlastnosti materiálu EPP.

Více

09.2017 Dvojitý systainer s kufříkovými vložkami od firmy RUCH NOVAPLAST

Dvojitý systainer s kufříkovými vložkami od firmy RUCH NOVAPLAST Je praktické, pokud má člověk na stavbě k dispozici všechno elektronářadí. Nepostradatelným pomocníkem jsou kufříky, ve kterých jsou nástroje a příslušenství přehledně uspořádány. U kufříkových vložek dvojitých systainerů pro oscilační elektronářadí se síťovou zástrčkou se firma FEIN rozhodla pro produkty firmy RUCH NOVAPLAST.

Více