Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

11.2017 Materiál budoucnosti pro zařízení využívající chladicí médium

Materiál budoucnosti pro zařízení využívající chladicí médium Na základě svých izolačních vlastností je materiál EPP využívám v přístrojích pro vedení tepla dnes již jako standardní materiál. Ve společnosti RUCH NOVAPLAST víme, že pěnové částice umí mnohem více a jejich potenciál spatřujeme rovněž u zařízení využívajících chladicí médium.

Více

11.2017 Plastové gitterboxy s vložkou z EPP pro přírubové hřídele

Plastové gitterboxy s vložkou z EPP pro přírubové hřídele Přesné umístění, odolnost a ochrana: to vše poskytují vložky z EPP v rámci optimalizovaného logistického konceptu při výrobě hrubě osoustružených přírubových hřídelí.

Více

11.2017 Plně automatická zkušební stanice pro testování těsnosti sestav z EPP

Plně automatická zkušební stanice pro testování těsnosti sestav z EPP Mnoho sestav opláštění z EPP je používáno v zařízeních, které využívají vodu. V těchto případech je těsnost důležitým předpokladem. Za tímto účelem navrhla společnost RUCH NOVAPLAST plně automatickou zkušební stanici pro testování těsnosti.

Více