Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

03.2018 Díky technologii NOVAskin® není kondenzát ve ventilačních jednotkách žádný problém

Díky technologii NOVAskin® není kondenzát ve ventilačních jednotkách žádný problém EPP je lehký, odolný a  izolující. Na základě těchto vlastností se konstruktéři rekuperační jednotky recoVAIR rozhodli pro pouzdro a uchycení jednotlivých dílů právě z toho materiálu.   Aby bylo zajištěno optimální vedení vzduchu v pouzdru, jsou v rámci konstrukce šasi z EPP koncipovány ventilační kanály. V zónách s výskytem kondenzátu přináší firma RUCH NOVOPLAST zušlechtění jednotlivých dílů díky sametově matné, voděodolné povrchové úpravě NOVAskin®.

Více

03.2018 RUCH NOVAPLAST přináší EPP do pohledové zóny

RUCH NOVAPLAST přináší EPP do pohledové zóny Z důvodu své charakteristické struktury parních trysek a perel jsou díly z expandovaného polypropylenu (EPP) často skrývány pod plechové kryty. Díky sametově matnému povrchu NOVAskin® od firmy RUCH NOVAPLAST již nic nebrání jejich použití v pohledových zónách, neboť tento povrch propůjčuje každému zařízení moderní a opticky zajímavý vzhled.

Více

03.2018 Pět různých hustot v jednom dílu z EPP

Pět různých hustot v jednom dílu z EPP RUCH NOVAPLAST trvale pracuje na funkčním využití dílů z pěnových materiálů EPP a EPS. Po zušlechtění povrchů NOVAskin®  a prvcích NOVAFeed&Fix® sloužících k přímému spojení mezi přívody a průchodkami v pouzdrech z EPP se nyní podařil další mistrovský kousek.

Více