Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

06.2018 Robustní materiál pro citlivé analyzátory

Robustní materiál pro citlivé analyzátory Vysoce specializované a plně automatické analyzátory s vysokou kapacitou vzorků utvářejí obrázek laboratoří. Chemicky odolné a robustní materiály jsou nutností při výrobě těchto vysoce výkonných analyzátorů, proto sází Agilent v případě binárního čerpadla 1260 Infinity na EPP od společnosti RUCH NOVAPLAST.

Více

06.2018 EPP izoluje myčku podložních míst

EPP izoluje myčku podložních míst EPP lze často najít tam, kde to nikdo nečeká, jako například v myčce podložních mís. V tomto zařízení se za dvířky mycí komory nachází izolační deska z EPP.Tato vysoce výkonná čisticí a desinfekční zařízení jsou využívána v nemocnicích a zdravotnických zařízeních. Čisticí zařízení je provozováno s vysokými teplotami. Izolace z EPP v mycí komoře podporuje energeticky účinné použití a přispívá ke snížení hluku. EPP navíc boduje svou vlastní, extrémně nízkou, hmotností.

Více

06.2018 Výplně kufříků z materiálu Piocelan pro úhlové brusky

Výplně kufříků z materiálu Piocelan pro úhlové brusky Dlouhá životnost, vysoký výkon a robustnost: Nové FEIN bateriové úhlové brusky s inovativním motorem PowerDrive jsou bezpečně uloženy ve svých kufřících s výplněmi od společnosti RUCH NOVAPLAST.

Více