Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

11.2016 SCHUBERTH PŘEPISUJE DÍKY C4 DĚJINY VYKLÁPĚCÍ PŘILBY

SCHUBERTH PŘEPISUJE DÍKY C4 DĚJINY VYKLÁPĚCÍ PŘILBY Vynálezce vyklápěcí přilby to dokázal. SCHUBERTH vylepšil něco, co se očividně zlepšit nedalo. Na výstavě INTERMOT oslavil začátkem října v Kolíně SCHUBERTH C4 v novém designu, s moderními dekory a četnými inovacemi svou světovou premiéru.

Více

11.2016 VYSOCE EFEKTIVNÍ, TICHÝ A EXTRÉMNĚ KOMPAKTNÍ: VENTILÁTOR S RÁMEM Z EPP

VYSOCE EFEKTIVNÍ, TICHÝ A EXTRÉMNĚ KOMPAKTNÍ: VENTILÁTOR S RÁMEM Z EPP Ventilátor „drexel und weiss aerosilent exos“ s EPP chasis od firmy RUCH NOVAPLAST ve spojení s energetickou účinností poskytuje ten nejvyšší komfort. Byl vyvinut speciálně pro rodinné domy a pečuje o nejlepší kvalitu vzduchu a zdravé klima.

Více

11.2016 MONTÁŽ A KONFEKČNÍ ZPRACOVÁNÍ V PODOBĚ CENNÁ RUČNÍ PRÁCE

MONTÁŽ A KONFEKČNÍ ZPRACOVÁNÍ V PODOBĚ CENNÁ RUČNÍ PRÁCE Naše sesterská firma MORAplast v Odrách disponuje moderními výrobními a energetickými zařízeními pro lisované díly EPP.  Většina procesů je plně automatizována, ale u montáže a konfekčního zpracování sází firma stále ještě na ruční práci – z dobrého důvodu.

Více