Srdečně Vás vítáme ve firmě MORAplast s.r.o.

Váš specialista v oblasti pěnových plastů

Naše společnost byla založena v roce 2001 německými firmami RUCH NOVAPLAST GmbH + Co. KG a Delkeskamp Verpackungswerke GmbH.

Od samotného vzniku se zabýváme výrobou obalů a technických dílů z expandovaného polystyrenu (EPS). Příznivý vývoj na českém trhu a trzích v přilehlých zemích, v roce 2005 podpořil rozhodnutí o rozšíření výroby v oblasti obalů a technických dílů z expandovaného polypropylenu (EPP), materiálu, který se používá v mnoha odvětvích průmyslu.

Kde nás najdete?

MORAplast, s.r.o.
Tř. Osvobození 271/28
742 35 Odry
ČESKÁ REPUBLIKA
Tel +420 556 715 020
Fax +420 556 731 079
info@moraplast.cz

05.2017 FUNKČNÍ A TICHÁ: TEPELNÁ ČERPADLA A KLIMATIZAČNÍ ZAŘÍZENÍ SE ZVUKOTĚSNÝM KRYTEM Z EPP

FUNKČNÍ A TICHÁ: TEPELNÁ ČERPADLA A KLIMATIZAČNÍ ZAŘÍZENÍ SE ZVUKOTĚSNÝM KRYTEM Z EPP Tepelná čerpadla a klimatizační zařízení jsou často uložena venku, např. v zahradách u rodinných domů. Pokud jsou v chodu, způsobují hluk, který může rušit sousedy. V takovém případě pomáhá zvukotěsný kryt z EPP, jako např. u výrobků od firmy REMKO.

Více

05.2017 EPP CHRÁNÍ VÝVĚVU ZAŘÍZENÍ NA KONTROLU TĚSNOSTI

EPP CHRÁNÍ VÝVĚVU ZAŘÍZENÍ NA KONTROLU TĚSNOSTI Aby byly dodávky zařízení na kontrolu těsnosti UL3000 Fab plynulé a bylo možné získat i v nejtěžších průmyslových podmínkách rychlé a velmi přesné výsledky zkoušek těsnosti, musí být zařízení vyrobeno z odolných a prvotřídních materiálů. Mezi ně patří i součásti z EPP, vyráběné ve firmě RUCH NOVAPLAST.

Více

05.2017 PORSCHE PANAMERA S ENERGY ABSORBERY Z EPP OD FIRMY RUCH NOVAPLAST

PORSCHE PANAMERA S ENERGY ABSORBERY Z EPP OD FIRMY RUCH NOVAPLAST V polovině loňského roku představila automobilka Porsche nový vůz Panamera. Společnost RUCH NOVAPLAST vyrábí pro všechny varianty čtyřdveřového coupé energy absorbery z EPP, které jsou zamontované v předním nárazníku.

Více