Firma MORAplast s.r.o. se sídlem v Odrách (okr. Nový Jičín), usilující o další rozvoj, působící v oblasti zpracování expandovaných termoplastů hledá uchazeče na pozici

Technik kvality

messung2 webPožadujeme:

• minimálně SŠ technického zaměření
• znalost řízení systému jakosti ISO 9001, ISO/TS 16949, VDA
• znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, PPAP, APQP,…)
• aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
• znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint,…)
• řidičský průkaz sk. B
• aktivní, samostatný a systémový přístup, flexibilitu

Náplň práce:

• správa a vedení dokumentace
• zajišťování externí kvality (dodavatelé, odběratelé,…)
• řízení a vedení reklamací
• interní a zákaznické audity

Nabízíme:

• zajímavou práci v přátelském kolektivu
• dlouhodobou perspektivu
• vzdělávání, růst a seberealizaci
• dobré platové podmínky
• pojištění odpovědnosti
• příspěvek na stravování a další firemní benefity
• flexibilní pracovní dobu
• dlouhodobě na plný úvazek

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a v A/nebo N jazyce na uvedený email.

V případě daších dotazů volejte paní Lenku Richtárovou Otáhalovou na tel. č +420 556 785 201.