Vysoce výkonná čistička vzduchu s krytu z EPP

IDEAL AP60 webKvalita vzduchu hraje především v současné době velmi důležitou roli v koncepcích hygieny, které vyžadují veřejné instituce. Čističky vzduchu značky IDEAL s vysoce účinnými filtry jsou schopny odstraňovat aerosoly, které mohou obsahovat patogeny, ze vzduchu v místnosti a výrazně snížit jejich koncentraci.
V profesionálních vysoce výkonných čističkách vzduchu IDEAL od našeho zákazníka Krug & Priester jsou použity velmi kvalitní materiály a komponenty se známou kvalitou „Made in Germany“. A to včetně krytu z EPP od společnosti RUCH NOVAPLAST.

Efektivní čističky vzduchu IDEAL fungují díky dokonalé souhře mnoha komponentů, mezi které patří filtrační technologie, ventilátory a detektory. Všechny tyto komponenty jsou umístěny v našem krytu z expandovaného polypropylenu, kde jsou bezpečně a pevně drženy v lisovaných dílech z EPP.

Za tím se skrývá naše konstrukční koncepce NOVAplex®. Základní myšlenka je velmi jednoduchá: zasunutí komponentů namísto šroubování. Všechny komponenty jsou tvarově zabudovány do krytu z EPP bez nutnosti použití dalších šroubů, držáků a plechů.

Kromě úspor nákladů při pořizování C-dílů zkracuje tato koncepce dobu montáže. Každý komponent má v krytu své vlastní místo a uvnitř zařízení je tak pořádek. To zajišťuje nejen přehlednost, ale také výrazně usnadňuje sestavení zařízení.
Pro účinné čištění vzduchu v místnosti je zapotřebí silné proudění vzduchu. O to se stará vysoce účinný radiální ventilátor. Kryt z EPP drží komponenty, ale byl navržen tak, aby bylo optimálně zaručeno proudění vzduchu a tím zajištěna jeho ideální cirkulace v místnosti.