Mobilita budoucnosti: nákladní kola

Bild FINAL webEPP se díky své nízké hustotě a vynikajícím mechanickým vlastnostem stal nepostradatelným materiálem automobilového průmyslu. Také odvětví elektrokol stále více využívá výhod pěny.

Elektrokola jsou důležitou součástí mobility budoucnosti. S novým modelem Packster 70 vyvinula společnost Riese & Müller nákladní kolo, které nabízí prostor pro náklad a/nebo až tři spolucestující. Požadavky na přepravní boxy: dostatečně velké, lehké, izolační, odolné proti povětrnostním vlivům a tlumící nárazy.
Společnost RUCH NOVAPLAST vyrábí tyto boxy pro společnost Riese & Müller a čerpá přitom ze svých zkušeností se sériovou výrobou přepravních boxů pro další průmyslová odvětví.

Tyto boxy jsou sice menší, ale splňují stejné požadavky: chrání cenný obsah uvnitř boxu před vnějšími vlivy, izolují a přitom neovlivňují hmotnost.
Velkoobjemový box z EPP bez obsahu škodlivých látek tohoto nákladního kola je vyráběn na nejnovějším a zároveň největším pěnovacím stroji od společnosti RUCH NOVAPLAST a je 100% recyklovatelný. Povrchová úprava probíhá zároveň s výrobou lisovaných dílů. Tím vzniká vodoodpudivý a zcela rovný povrch, parní trysky již nejsou viditelné.