Ventilační zařízení s vysokým vertikálním rozsahem výroby

Siegenia1 webSpolečnost RUCH NOVAPLAST společně s výrobcem SIEGENIA v minulosti zrealizovala již několik projektů v oblasti technologie vzduchovodů. Díky pozitivní zkušenosti byla tato spolupráce více rozšířena a prohloubena. Pro produkt AEROVITAL ambience vyrábí společnost RUCH NOVAPLAST nejen výlisek z EPP, ale také jako dodavatel systému přebírá další navazující pracovní procesy.

V závislosti na variantě konečného produktu se jednotlivé komponenty lepí nebo spojují navzájem zastrčením. Následná montáž zakoupených jednotlivých dílů se řídí podle typu provedení. Ty jsou kompletovány společně s podvozkem z EPP a dalšími informacemi důležitými pro spotřebitele. Zákazník tak obdrží ve výsledném a pro přepravu bezpečném obalu kompletní montážní celek modulu vzduchovodu.

Siegenia2 webTento rozsah výroby v oblasti modulu vzduchovodů zaručuje stálou kvalitu, vysokou flexibilitu a odlehčuje klíčové oblasti výrobce zařízení.
AEROVITAL ambience poskytuje účinnou zvukovou izolaci a mnoho komfortních funkcí pro filtrované a dobře řízené větrání domácnosti a rekuperuje více než 85 % tepla z odpadního vzduchu. K tomu potřebné funkční součásti jsou uloženy uvnitř zařízení v krytu NOVAplex® vyrobeném z EPP. Ventilační zařízení se instaluje v obytných prostorech a lze jej flexibilně integrovat do architektury budovy. Ať už se jedná o částečně zapuštěnou instalaci do zdi, mobntáž pod stropy nebo podél předstěny v podkroví, komplexní řešení EPP od společnosti RUCH NOVAPLAST se přizpůsobí nejrůznějším požadavkům.