IMG 3604 LT WKW webOpakovaně použitelný systém pro dvě různé varianty komponentů

Chromové komponenty a komponenty s vysokým leskem, zejména pro vozidla střední a vyšší kategorie, musí být v místě, kde jsou nainstalovány, v naprosto perfektním stavu. Bezpečná doprava má přitom zásadní význam.

Přepravní boxy z EPP, které jako opakovaně použitelný systém bodují v optimální ochraně komponentů i v ekologické rovnováze, zajišťují jak vnitropodnikovou přepravu a skladování, tak i dodání konečnému zákazníkovi. Díky své robustnosti a dlouhověkosti pendlují mezi jednotlivými pracovišti roky.

Společnost RUCH NOVAPLAST spolu se společností WKW Erbslöh Automotive GmbH zkoncipovala přepravní box z EPP, který pojme pravé i levé komponenty. Přesně tvarované formy zajišťují optimální skladování pro citlivé povrchy.
Díky vlastní nízké hmotnosti a robustnosti jsou přepravní boxy z EPP ideální pro dlouhodobé využití v dodavatelském průmyslu.

Pěnový materiál EPP je pro tento způsob použití optimální. Pružnost
materiálu, která je pro bezpečné uložení komponentů rozhodující, je v RUCH
NOVAPLAST používána již dlouhou dobu. V oblasti přepravních boxů společnost RUCH NOVAPLAST neustále vyvíjí nová řešení a boxy přesahující standardní velikosti má ve svém portfoliu již dávno. Boxy s různými stupni tvrdosti materiálu EPP (Dual Density) a vícecestné boxy s podlahovými perforacemi pro optimální vrstvení komponentů speciálních rozměrů ještě dále rozšiřují jejich možnosti.

 

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.