Ochrana našeho těla

Ruch Novaplast Protektor CompChrániče jsou v současné době hojně k vidění, neboť jsou k dispozici pro celou řadu aktivit. Existují pro nejrůznější oblasti těla a jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů – nyní také z částicové pěny.

Chrániče zad poskytují ochranu lidské páteře například při lyžování, jízdě na horských kolech, jízdě na motorce nebo při jízdě na koni.
Společnost RUCH NOVAPLAST spolu s předním výrobcem tohoto odvětví zahájil projekt nového chrániče zad. Po velmi intenzivní vývojové fázi s mnoha testy a fázemi návrhů lze výsledek bezpochyby vidět:

Špičkový chránič zad vyrobený z vybraného polypropylenu splňuje vysoké požadavky na výkon s ohledem na provedení nárazu podle normy pro chrániče zad EN 1621-2:2014.

Tvarovaný výlisek z částicové pěny je v během jednostupňového výrobního procesu spojen s fólií odolnou proti otěru a roztržení – spojení, které nejen chrání, ale je zároveň extrémně lehké. Ve srovnání s předchozím modelem našeho zákazníka bylo možné ušetřit celkem 40 procent. Jasné plus, ze kterého profituje jak uživatel, tak výrobce. Dokonalá kombinace ochrany a lehkosti.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.