Vysoce efektivní a nenáročný na místo

WS300Flat 4136 KopieDalší vysoce efektivní komfortní přístroj WS 300 Flat nyní doplňuje rodinu produktů WS od firmy MAICO. Přístroj byl vyvinut speciálně pro výkonné větrání a odvětrání rodinných domů příp. dvojdomků, může se ale také použít v kancelářských a ordinačních prostorách a výborně se hodí pro montáž nenáročnou na místo.

Sedm přesně zpracovaných NOVAplex® tvarových dílů s částečně velmi komplexní geometrií pojme všechny stavebnicové díly, které se postarají o kompaktní konstrukci. Ta při montáži zajistí flexibilitu. Dnes se mnoho domů staví bez sklepa a k dispozici je často jen technická místnost s omezenou nabídkou prostoru. Díky ploché konstrukci WS 300 Flat zůstane dostatek místa pro ostatní systémy domácí techniky. Montáž je možné provádět ve všech polohách: se zavěšením na stropě nebo v šikminách podkroví. Další plus: výměník tepla nepotřebuje odtok kondenzátu, což rovněž podstatně usnadňuje výběr stanoviště.

WS300Flat 4089 KopieDíky stále probíhající výměně vzduchu vytvoří WS 300 Flat vynikající, zdravé klima v místnostech. Také zabraňuje tvoření plísní. Stávající teplo zahřívá čerstvý vzduch přiváděný zvenku, a zároveň vzduch v místnosti je dostatečně obohacován vlhkostí. V zimě je tak preventivě zabraňuje suchému vzduchu produkovanému topením a obyvatelům se skýtá ochrana před vysušováním sliznic a tím před zvýšenou náchylností k infekcím. V létě oproti tomu volitelný bypass umožňuje větrání bez zpětného získávání tepla.

Potřeba tepla se tím sníží na minimum. To šetří nejen náklady na topení, ale také cenné a důležité ekologické zdroje.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.