Přepravní boxy s úchyty pro různé plechy

4 Meiko webPřepravní boxy z EPP od společnosti RUCH NOVAPLAST představují dokonalý systém vratných obalů pro přepravu vysoce choulostivých konstrukčních dílů. I ve strojírenských podnicích se tyto obaly používají k přepravě plechů s napěněným silikonovým těsněním.

Speciální výzvou při vývoji individuálně vyráběných přepravních boxů byla potřeba najít takové uchycení tří rozdílných plechů, aby je bylo možné z boxu stejně vyjímat. Tato úloha byla vyřešena pomocí dvou rovin. Ve spodní poloze je umístěn úchyt pro velký plech, v horní poloze je možné upevnit dva menší plechy. Přepravní boxy se mohou díky své robustnosti a odolnosti dlouhá léta pohybovat mezi různými závody firem.

Pěnový plast EPP je pro toto použití optimální. Paměťovou pružnost a odolnost materiálu, která je pro bezpečné uchycení konstrukčních dílů rozhodující, využívá společnost RUCH NOVAPLAST již dlouho. V oblasti přepravních obalů vyvíjí RUCH NOVAPLAST neustále nová řešení a v portfoliu má dlouhodobě i přepravní boxy v nadměrných velikostech. Další možnosti představují obaly s různým stupněm tvrdosti EPP (Dual Density) a vratné obaly s perforací ve dnu, které umožňují optimální stohovatelnost konstrukčních dílů se speciálními geometriemi.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.