Fasádní prvek z EPP s výrazně vyšší zvukovou izolací

2 Lunotherm SStavebaři si přejí hladkou fásadu přerušovanou pouze okny.  Pro splnění tohoto přání vsadil výrobce při optimalizaci patentovaného LUNOtherm-S fasádního prvku na EPP tvarovky od společnosti RUCH NOVAPLAST.

S fasádním prvkem z EPP mohou být realizovány všechny výhody průchodů vzduchu v obvodovém plášti, jako např. zvýšený průtok vzduchu, stav bez průvanu, hygiena a zvuková izolace, a to ve spojení s téměř neviditelným vnějším pohledem. Se svou nízkou vlastní hmotností, vynikající izolační schopností a flexibilní tvárností je EPP ideálním materiálem pro tento produkt.

Nový fasádní prvek LUNOtherm-S byl optimalizován pro výrazně vyšší zvukovou izolaci a navíc je snadno zpracovatelný. Přesměrování vzduchu a tím také zvuku o dalších 90° zajišťuje vysoké zvukotěsné vlastnosti. Výrazně nižší hmotnost a adaptabilní velikost zajišťují navíc lepší manipulaci v logistice a na staveništi. To všechno jsou výhody, které v neposlední řadě vyplývají z rozmanitých pozitivních vlastností materiálu EPP.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.