EPP šasi pro účinné chlazení serveru s jednoduchou údržbou

3 rittalLiquid Cooling Packages (LCP) zajišťují, aby se servery ve svých skříních nepřehřívaly. Pro optimalizaci vedení vzduchu těchto serverových klimatizačních zařízení a pro zlepšení jednoduché montáže a údržby se firma Rittal rozhodla pro EPP šasi od společnosti RUCH NOVAPLAST.

Díky EPP šasi je možná výměna ventilačních modulů bez nářadí, protože komponenty nejsou zašroubovány, ale nasazeny do drážek, které jsou k tomuto speciálně určeny. Za tím se skrývá geniální konstrukční koncept NOVAplex®. Obrovskou hodnotu přitom představuje zpětné nastavení pěnových dílů z EPP. Montážní díly nacházejí své místo uvnitř přístrojů všech druhů, stejně jako pralinky v bonboniéře. Zde jsou bezpečně drženy, bez nutnosti dalších upevňovacích prvků. Výsledkem je přehlednost uvnitř přístrojů, nemluvě o úsporném potenciálu při pořizování C dílů a při montáži.

Tato konstrukční technologie poskytuje nejen optimální přístupnost pro údržbu a servis zepředu i zezadu, ale zajišťuje i enormní úsporu místa. Malá šířka 300 mm činí například LCP DX ideálním pro plánování a chlazení malých a středně velkých serveroven.

LCP odsává vzduch bočně na zadní stěně serverových skříní, ochladí ho pomocí vysoce výkonných kompaktních registrů a vyfoukne ochlazený vzduch opět bočně do přední části serverové skříně.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.