Detektor netěsností se šasi z EPP

INFICON webNový detektor netěsností od společnosti Inficon je prvním přístrojem, který detekuje netěsnosti pomocí směsného plynu (95 % dusíku a 5 % vodíku) stejně tak přesně jako pomocí hélia. Elektrické prvky přístroje jsou bezpečně uloženy v šasi z EPP.

Šasi z EPP uvnitř přístroje chrání a udržuje bezpečně všechny prvky na jejich místech. Také desky plošných spojů jsou uloženy ve výliscích z EPP. Jelikož se jedná o výkonnou elektroniku, rozhodl se výrobce pro nehořlavý typ EPP materiálu.

Šasi vychází z osvědčené konstrukční koncepce NOVAplex®: prvky nejsou v tomto případě pevně zašroubovávány, ale vkládány do drážek, které byly za tímto účelem zkonstruovány. Uchycení prvků v šasi zajišťuje úsporné a přehledné uspořádání přístrojových dílů. Další výhodou je jednoduchá údržba. Prvky lze rychleji vyměňovat, protože nejsou zašroubované. EPP kromě toho boduje svou nízkou hmotností. Detektor netěsností lze pohodlně převážet.

XL3000flex od společnosti Inficon je detektorem netěsností, který vykazuje při výrobních podmínkách vysokou spolehlivost. Přístroj je vhodný do drsného výrobního prostředí, umožňuje vysoké procesní rychlosti a detekuje netěsnosti i při zvýšeném podkladu zkušebního plynu.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.