Dobytí silnic s C4 PRO

C4PRO webVyklápěcí přilba SCHUBERTH C4 PRO je nejnovějším benchmarkem pro cestovní a sportovní jezdce s nejvyššími nároky. Snoubí se v ní nejpokročilejší technologie se špičkovou kvalitou: nová vnitřní výbava a optimalizovaný koncept akustiky činí z vyklápěcí helmy SCHUBERTH C4 PRO přilbu s maximálním komfortem. 

Unikátní metoda výroby skořepiny vyvinutá ve společnosti SCHUBERTH dovoluje zachovat nízkou váhu a zároveň i optimální stabilitu. Několikadílná konstrukce vnitřní skořepiny od společnosti RUCH NOVAPLAST umožňuje vysoké pohlcení síly a zajišťuje větší bezpečnost.   Vysoce precizní tvarové díly umožňují kromě ochranné funkce také funkční integraci, např. integraci handsfree systému. Kabelové vedení, anténa a reproduktory  jsou integrovány přímo v tvarovém dílu.

Výstelka Coolmax® je koncipována pro bezpečné a komfortní  držení přilby. Materiály jsou rychleschnoucí, pratelné a antibakteriální. Bezešvé hlavové vycpávky a integrovaný brýlový kanál zajišťují maximální komfort při nošení. Komplexní vícekanálový větrací systém uvnitř skořepiny zajišťuje příjemnou cirkulaci vzduchu.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.