Komfortní větrání s novou EPP konstrukcí: nová kompaktnost, nová flexibilita

FRT Schnittbild webŘízené větrání obytných prostor činí život příjemnějším a spoří náklady na vytápění. Nová generace komfortního větrání s konstrukcí z expandovaného polypropylenu (EPP) zjednodušuje nyní práci také projektantům a instalatérům.


Výrobce kladl při vývoji velký důraz na to, aby udržel ventilační přístroj kompaktní, a to jak s ohledem na velikost, tak i na hmotnost. Dvě výzvy, které lze snadno zvládnout pomocí flexibilního a extrémně lehkého EPP materiálu. Všechny komponenty přístroje jsou úsporně umístěny v konstrukci z EPP, která se skládá z devíti vzájemně sladěných tvarovaných součástí.

Díky své šířce o pouhých 560 mm se tento ventilační přístroj vejde do vestavné skříně vyrobené podle norem EU.  Také jeho doprava nevyžaduje žádné velké úsilí: oproti svému předchůdci je tento ventilační přístroj o více než 90 kg lehčí – váží pouhých 39 kg.

Konstrukce z EPP zaručuje navíc optimální vedení vzduchu skrz ventilační kanály. Variabilní možnosti připojení vzduchového potrubí garantují flexibilní instalaci v omezeném prostoru.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s použitím cookies souhlasíte.