Plastové gitterboxy s vložkou z EPP pro přírubové hřídele

IMG 1924 webPřesné umístění, odolnost a ochrana: to vše poskytují vložky z EPP v rámci optimalizovaného logistického konceptu při výrobě hrubě osoustružených přírubových hřídelí.

Na cestě do jejich místa určení ujedou přírubové hřídele více než tisíc kilometrů. Jelikož nesmí během přepravy dojít k jejich poškození, balí subdodavatel hrubě osoustružené přírubové hřídele do plastových gitterboxů, které jsou opatřené vložkou z EPP. Každá přírubová hřídel se vkládá do jednoho lůžka. Tak zůstanou v dané poloze a nenaráží do sebe.

Po doručení výrobci jsou přírubové hřídele plně automaticky opracovávány. Přesné a vždy stejné umístění ve vložkách z EPP je důležité, aby mohla chapadla obráběcího stroje dílce vždy správně uchopit. Následně jsou hotové přírubové hřídele transportovány ve stejném boxu k montáži. Během tohoto pracovního postupu nedochází k žádné manuální manipulaci. 

Plastové boxy s vhodnými vložkami z EPP lze používat několik let. Jako ekologické vratné obaly pendlují neustále mezi subdodavatelem a výrobcem.