Maximální zábava s modelem letadla FUNRAY

214334 multiplex funray 03MULTIPLEX FUNRAY otevírá novou éru modelů letadel z ELAPORU®, vysoce kvalitního speciálního pěnového materiálu. Modelovou stavebnici tohoto elegantního čtyřklapkového kluzáku vyrábí, montuje, dekoruje a kompletuje firma RUCH NOVAPLAST.

Kromě kompletačních služeb - zabalení  pěnových dílů včetně příslušenství do obalu pro koncového zákazníka - jsou vybrané modely dodávány jako RR modely. Zkratka RR znamená Ready for Radio, neboť tyto modely jsou předem kompletně smontovány. Zákazník tedy pouze připojí přijímač a baterii. K předmontáži patří kromě jiného slepení pěnových dílů, montáž motoru a serv. Tyto konstrukční díly jsou samozřejmě odborně slepeny a podrobeny odpovídajícímu funkčnímu testu. Po montáži jsou pěnové díly modelu letadla ještě opatřeny příslušnými dekoračními polepy.

Model  FUNRAY nadchne při dynamickém akrobatickém letu a přesvědčí neuvěřitelnou rychlostí a přesností. Tyto vlastnosti vycházejí z moderní hybridní konstrukce ve spojení s uhlíkovými vlákny, nerezovou ocelí, hliníkem, plastem a speciální konstrukční pěnou ELAPOR®.

Ve velkoryse pojatém vnitřním prostoru je možné do plastové pěny pohodlně zasunout baterie a RC komponenty. Křídla a ocasní výšková plocha jsou díky plastovým náběžným lištám a spojovacímu prvku z hliníku a uhlíkových vláken extrémně odolné. Nerozbitný kryt kabiny je tvořen materiálem EPP.

Celkově vzato vyniká FUNRAY - designed and made in Germany - svoji stabilitou a mimořádně přesnými letovými vlastnostmi.