Dvojitý systainer s kufříkovými vložkami od firmy RUCH NOVAPLAST

fein systainer oRJe praktické, pokud má člověk na stavbě k dispozici všechno elektronářadí. Nepostradatelným pomocníkem jsou kufříky, ve kterých jsou nástroje a příslušenství přehledně uspořádány. U kufříkových vložek dvojitých systainerů pro oscilační elektronářadí se síťovou zástrčkou se firma FEIN rozhodla pro produkty firmy RUCH NOVAPLAST.

Dvojitý systeiner pomáhá řemeslníkům přehledně uchovávat a přepravovat nástroje a příslušenství - což zamezí dalším zbytečným cestám a přinese úsporu času. Za tímto účelem byly oba stohovatelné kufříky na nářadí vyloženy kufříkovými vložkami z piocelanu, které umožňují čisté a tvarově přesné uložení všech součástí. Horní systainer obsahuje kromě jiného pilové listy FEIN E-Cut a další oscilační příslušenství. Nástroj samotný je uložen ve spodním systaineru.
Dvojitý systainer je součástí jubilejní akce, neboť společnost FEIN letos slaví 50 let oscilačních nástrojů. Firma proto přichází s atraktivní nabídkou. Čtyři nové modely edice MulitMaster a SuperCut se síťovou zástrčkou jsou dodávány vždy v odpovídajícím dvojitém systaineru s kufříkovou vložkou od firmy RUCH NOVAPLAST.